استارت آپ تأمين كنندگان و سوپر ماكت هاى دلفينى

اولين مركز مبادلات الكترونيكى كالا و اقلام مورد نياز سوپر ماركت هاى عضو باشگاه سوپر ماركت هاى دلفينى ميباشد كه در ٣١ شهريور ٩٦ با اجراى پايلوت اين استارت آپ در شهر رشت از پروژه خود رو نمايى خواهد كرد.

باشگاه تأمین کنندگان دلفینی، بعنوان اولین مرکز مبادلات الکترونیکی نیازمندی های سوپرمارکت های دلفینی، با هدف تأسیس تالار بورس آنلاین کالا و اقلام مورد نیاز سوپرمارکت های کشور، از تاریخ 31/06/ 96، همزمان با شروع استارت آپ سوپرمارکت های دلفینی در شهر رشت آغاز به کار می نماید.

‎همچنین در همایش رشت، از سند رهبردی و استراتژیک باشگاه تأمین کنندگان دلفینی تحت دو عنوان کتاب به نام های ” چرا دلفین ها تمدن ساز نشدند، و ” کتاب دلفین های تمدن ساز” رونمایی و پرداخت خواهد شد.

استارت آپ تأمين كنندگان و سوپر ماكت هاى دلفينى در دو فاز تکمیل می شود:

فاز اول : باشگاه مشتريان سوپر ماركتهاى دلفينى می باشد كه نحوه فعاليتش به اين شكل است: ابتدا سوپر ماركت هاى طرف قرارداد را به اپليكشن موبايل ، فروشگاه انلاين ، صندق فروشگاهى، حسابدارى و باشگاه مشتريان  crm  مجهز ميكنيم و مردم (مشتریان سوپرمارکت ها) ميتوانند بصورت آنلاین از طریق هر پلت فرمى خريد خودشان را از سوپرمارکت های دلفینی داشته باشند و  بدون حضور در سوپرمارکت آنلاين مبلغ را پرداخت كنند.

فاز دوم: باشگاه تأمین کنندگان سوپرمارکت ها که مربوط به تأمین کنندگان و فروش محصولاتشان ميشود. سوپر ماركت ها ميتوانند  اقلام مورد نيازشان را بصورت آنلاین از طریق اپلیکیشن خریداری کنند بدون آنکه حضوری داشته باشند یا ویزیتوری در بین باشد و یا محدودیت زمانی، مکانی وجود داشته باشد. راه اندازی این اپلیکیشن بازار بزرگتر و نامحدودی را برای تأمین کنندگان سوپرمارکت ها ایجاد میکند و روز به روز بر تعداد مشتریان اضافه می شود بدون آنکه هزینه بازاریابی پرداخت شود

همان طور که می دانیم روش کسب و کار با سرعت زیادی رو به آنلاین شدن و فروش اینترنتی می باشد و از سبک فروش سنتی فاصله گرفته ایم و اگر تغییراتی را در سیستم فروش و روش فروش ایجاد نکنیم با مشکلات عدیده ای روبرو می شویم و از باقی رغبا عقب می مانیم.

پيشنهاد استارت آپ دلفین مارکت  اين هست كه تمامی سوپرمارکت ها و تأمین کنندگان آن ها در اين پروژه همراه ما باشند و دلفین مارکت رسما تأمین کنندگان را به شرکت در اولین همایش استارت آپ دلفین مارکت تحت عنوان” سوپر ماركتى با وسعت  ٦٠٠٠ متر مربع در شهر رشت” دعوت ميكند تا نه تنها اطالاعات كافى براى بازار فروش آنلاين پيدا كنند بلكه از بازارى كه دلفین مارکت  براى اولين بار با حضور ٣٠٠ سوپر ماركت براى تامین کنندگان در نظر گرفته است، استفاده كنند و محصولات خودشان را بطور مستقیم به سوپرمارکت ها معرفی کنند و عضو باشگاه تأمین کنندگان سوپرمارکت های دلفینی شوند.

دلفین مارکت بعد از رشت بطور پيوسته همايش در شهرهاى كرج و مشهد شيراز و همين طور باقى استان هاى كشور را خواهد داشت و لحظه به لحظه سوپر ماركت هاى جديد را به باشگاه سوپر ماركت هاى دلفينى اضافه ميكند و بازار وسيع و نامحدودى را براى تامین کنندگان فراهم ميكند.

اين پروژه با افق ديد بلند مدت و استراتژى فروش نوين و مستقيم در آينده، بازار را به سمت فروش آنلاين و نامحدودى خواهد برد كه سيستم فروش و حاشيه سود را هم براى تأمين كنندگان و هم براى سوپرماركت داران بطور چشمگيرى متحول خواهد كرد؛ مثل اسنپ و ديجى كالا ؛كه در اين ركود اقتصادى در رتبه اول فروش و خدمات در كشور ، جايگاه خودشان را ثابت كردند و به اطلاع ميرساند كه در روزهاى گذشته اتحاديه انحصارى براى صنف استارت آپ ها  در كشور كار خودش را شروع كرده و با سرعت خيلى زيادى رو به گسترش است و حجم زيادى از بازار را در آينده در اختيار خودش خواهد داشت.

پيشنهاد دلفین مارکت این است که همراه با تحول بزرگ و  موجى که در كشور ايجاد شده جزو اولين شركت ها باشيد و از رغباى خود جلوتر حركت كنيد .

 

برچسب ها:

نظر شما!!